​Ylli i realitetit Chloe Ferry “ngrit” temperaturat në Instagram

Bota e Yjeve

​Ylli i realitetit Chloe Ferry “ngrit” temperaturat në Instagram

Më: 10 tetor 2021 Në ora: 23:53
Chloe Ferry

Ylli i Geordie Shore, Chloe Ferry ka ngritur temperaturat pas një seri imazhesh mahnitëse me një fustan të kuq të hollë.

Ylli i realitetit, 26 vjeç, u vesh me fustanin seksi që përqafoi çdo centimetër të kthesave të saj për t'u pasur zili në një seri fotografish të lezetshme në Instagram.

Chloe tronditi në fustanin pa mëngë që shfaqte dekoltenë e saj të bollshme dhe barkun e sheshtë.

Ajo e shoqëroi pamjen me një palë sandale të bardha, me taka të hapura, të lidhura në kyçin e këmbës dhe theksuan këmbët e saj të holla të tonifikuara.

Miqtë dhe fansat e famshëm u mblodhën shpejt në faqen e saj për të postuar mesazhe me Wayne Lineker duke shkruar "Zonja me të Kuqe" e ndjekur nga një emoji e kuqe e zemrës së dashurisë duke shtuar "madhështore".

Fotografitë vijnë pasi Chloe thuhet se mbeti e traumatizuar pasi një tifoz hyri në oborrin e rezidencës së saj të re prej 1.1 milion funte në Newcastle muajin e kaluar.

Bukuroshja u tmerrua kur një ndërhyrës u ngjit mbi portën e shtëpisë në një periferi të pasur të qytetit, sipas The Sun.

Thuhet se fansi la një shënim për Chloe dhe bëri fotografi të pronës dhe terrenit të saj para se të largohej përsëri.

Një burim tha se Chloe mendoi se ajo ishte zhvendosur në shtëpinë e saj të ëndrrave, por incidenti ka ndikuar në gjërat.

"Ky sulm e ka lënë atë të traumatizuar - njerëzit harrojnë se ajo është vetëm 26 vjeç për shkak të gjithë suksesit të saj. E ka lënë në pyetje nëse dëshiron të mbetet në industri”, tha ai.

Policia në zonën lokale më pas filloi hetimin e incidentit që e la yllin të tronditur.

Image
Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat