E thjeshtë por provokuese, Kejvina Kthella shfaqet joshëse në paraqitjen e radhës

Bota e Yjeve

E thjeshtë por provokuese, Kejvina Kthella shfaqet joshëse në paraqitjen e radhës

Më: 11 tetor 2021 Në ora: 09:44
Kejvina Kthella

Kejvina Kthella është rikthyer në qendër të vëmendjes me ekspozimin e linjave të saj joshëse.

Ajo ndiqet nga një numër i madh i fansave në rrjetet sociale dhe nuk heziton që herë pas here t’i nxis ata me postime që nuk lënë shumë vend për imagjinatë.

Modelja e njohur ashtu si çdo herë tjetër ka përdorur Instagramin për të provokuar fansat e saj, përmes një InstaStory që ka hedhur mbrëmë (e diel).

Kejvina shihet e thjeshtë dhe pa grim, teksa ka të veshur një bluz të shkurtër të zbërthyer tek gjoksi, e që dukej tejet joshëse.

Ndërkohë, kujtojmë që modelja famë më të madhe e fitoi me paraqitjen në emisionin “Xing me Ermalin”, dhe që nga ajo kohë Kejvinën nuk e shohim të angazhuar në ndonjë projekt televiziv.

Por, bukuroshja shqiptare mbetet aktive me fotosesione të ndryshme si imazh i disa markave.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat