Victoria Beckham tregon se ende është në top-formë

Bota e Yjeve

Victoria Beckham tregon se ende është në top-formë

Nga: Bota sot Më: 11 tetor 2021 Në ora: 10:46
Victoria Beckham

Ajo kohët e fundit tërboi fansat e saj kur ndau imazhe me pantollona të shkurtër të bardhë në emër të produktit të saj të ri të bukurisë, Cheeky Posh.

Dhe të dielën Victoria Beckham tregoi elegancën e saj me një fustan të ngushtë smerald.

Ajo pozonte në një bar duke treguar edhe një veshje nga linja e saj.

Në Instagram ajo ndau foto të zjarrta me fustanin e saj të mëndafshtë duke mbishkruar se linja e saj është kthyer./Bota sot

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat