Kendall Jenner maskohet si Pamela Anderson

Bota e Yjeve

Kendall Jenner maskohet si Pamela Anderson

Nga: Bota sot Më: 11 tetor 2021 Në ora: 10:55
Kendall Jenner

Kendall Jenner tregoi një rikthim ë saj e veshur si personazhi i Pamela Anderson nga festimi i ditëlindjes së saj te 25-të, në kohën e Halloween.

Ajo u kritikua vitin e kaluar për organizimin e festës pa maska në kulmin e pandemisë.

Por ajo nuk nguroi të postonte një fotografi të paparë nga mbrëmja e së dielës në mbrëmje.

Ajo u shfaq me një korset lëkure të zezë, paruk bonde dhe qizme të zeza deri në kofshë./Bota sot

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat