Pasuri marramendëse, ama Adele thotë se nuk mund t’i përballonte çmimet e shtëpive në Londër

Bota e Yjeve

Pasuri marramendëse, ama Adele thotë se nuk mund t’i përballonte çmimet e shtëpive në Londër

Më: 11 tetor 2021 Në ora: 21:12
Adele

Multimilioneria Adele ka pohuar së fundmi se ajo u transferua në Los Angelos sepse ‘nuk kishte mundësi financiare’ për të jetuar në Londër.

Këngëtarja e shumë hiteve, e cila thuhet se ka një pasuri neto prej 130 milion paundsh,  tha për “British Vogue” se ajo investoi në tre rezidenca në “Beverly Hills” në mënyrë që vlerësonte në maksimum lekët e saj.

Llojin e shtëpisë që kam në Los Angeles nuk mund ta përballoja kurrë në Londër. Kurrë ”, tha Adele.

Image

Këngëtarja 33 vjeçe, e lindur në Tottenham, u transferua në Stateide në vitin 2016 dhe zotëron tre rezidenca në Beverly Hills.

Image

Pavarësisht pasurisë së saj, ajo këmbënguli se “nuk ka para” për të blerë shtëpi në Londër. Të paktën, jo para të tepërta.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat