Me këmbë lart, Rina ngacmon fansat duke pozuar atraktive

Bota e Yjeve

Me këmbë lart, Rina ngacmon fansat duke pozuar atraktive

Më: 12 tetor 2021 Në ora: 12:15
Rina Balaj

Këngëtarja shqiptare është aktive në rrjete sociale.

Këngëtarja shqiptare e njohur Rina Balaj përveç talentin të saj të padiskutueshëm është mjaft e njohur edhe për linjat trupore që posedon.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe ndan me fansat e saj më të rejat në lidhje me projektet muzikore.

Image

Rina së fundi ka postuar pamje me veshjen mjaft atraktive dhe me paraqitjen joshëse në fytyrë.

Image

Ajo ka pozuar me këmbët lart teksa flokët e gjata të zeza i kishte rregulluar në formë zemre.

Image

Ajo pozoi për kamerën teksa shkroi në mbishkrimin “Medusa”.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat