Irina Shayk e tëra në të zeza

Bota e Yjeve

Irina Shayk e tëra në të zeza

Nga: Bota sot Më: 12 tetor 2021 Në ora: 17:49
Irina Shayk

Modelja ruse Irina Shayk doli për të shëtitur me vajzën e saj të bukur Lea në Manhattan të hënën.

Modelja e Lions Model kishte veshur një këmishë të zezë që përputhej me pantollonat e saj të zi.

Ajo mbante ehe një qantë me zinxhir në krahë.

Dhe syzet e diellit i kishte kombinuar në fytyrën e saj./Bota sot

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat