Victoria Beckham sërish na befasoi me veshjen

Bota e Yjeve

Victoria Beckham sërish na befasoi me veshjen

Nga: Bota sot Më: 12 tetor 2021 Në ora: 17:53
Victoria Beckham

Ajo është e njohur për dhuntinë e saj atraktive.

Dhe Victoria Beckham po vazhdon të tërheq vëmendjen derisa u nis në studiot e Good Morning America në NYC të martën me një veshje të frymëzuar nga Ronal McDonald.

Dizajnerja e modës na mahniti me një palë pantollona të gjerë në ngjyrë të verdhë.

Ajo i kishte kombinuar me një bluzë të kuqe të ngushtë./Bota sot

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat