Arta Elezaj i kthen të pasmet kamerës me fustanin e shkurt

Bota e Yjeve

Arta Elezaj i kthen të pasmet kamerës me fustanin e shkurt

Më: 12 tetor 2021 Në ora: 18:01
Arta Elezaj

Aktorja ka publikuar një fotografi të re.

E veshur me një fustan të shkurt derisa ka ekspozuar shpinën e saj joshëse, Arta dukej provokuese.

Në profilin e saj në Instagram ka postuar imazhin e cila arriti të marrë pëlqime dhe komente nga ndjekësit e saj jo edhe të pakët.

Image

Dukjes, ajo i ka shtuar rregullimin e flokëve dhe makijazhin gjithashtu në dorë mban një çantë elegante.

Ndryshe, Arta Elezaj, njihet për fizikun e saj perfekt ku komentohet shpesh edhe në media.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat