Cardi B befason me pozat mahnitëse në ditëlindjen e saj

Bota e Yjeve

Cardi B befason me pozat mahnitëse në ditëlindjen e saj

Më: 12 tetor 2021 Në ora: 21:03
Cardi B

Cardi B ka treguar gjoksin e saj gjigant në një jelek ngjyrë ari me zinxhir derisa ajo është larguar nga ditëlindja e saj e 29-të për një party që ka organizuar vetë ajo

Cardi B ka siguruar që sytë të jenë tek ajo derisa ka festuar ditëlindjen e saj të 29-të në L.A. River Studios në Los Angeles të hënën në mbrëmje.

Reperja ka treguar gjoksin e saj në një jelek të arit derisa ka pasur të veshur kilota dhe ishte mjaft provokative në paraqitjen e saj.

Ajo kohëve të fundit ka bërë një trup të mirë, duke bërë që paraqitjet e saj të jenë më seksi.

Image
Image
Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat