Modelja çmend Instagramin me të pasmet bombastike - Bota Sot
Modelja çmend Instagramin me të pasmet bombastike

Bota e Yjeve

Modelja çmend Instagramin me të pasmet bombastike

Nga: Bota sot Më: 27 gusht 2017 Në ora: 15:13
Pia Muehlenbeck

Pia Muehlenbeck është e njohur për fotot e saj me bikini.

Edhe të dielën, modelja e Bregut të Artë shfaqi format e saj të jashtëzakonshme përmes një imazhi të publikuar në Instagram, shkruan Bota sot.

E veshur me bikini të zeza, Pia ka ekspozuar të pasmet e saj bombastike, me të cilat i ka lënë pak vend imagjinatës.

Kujtojmë se modelja është akuzuar për ndërhyrjet e saj kirurgjike, sidomos në pjesët e fytyrës dhe gjoksit./BS

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat