“Bombës” britanike gati t’i pëlcas gjoksi - Bota Sot
“Bombës” britanike gati t’i pëlcas gjoksi

Bota e Yjeve

“Bombës” britanike gati t’i pëlcas gjoksi

Nga: Bota sot Më: 28 gusht 2017 Në ora: 09:37
Chloe Khan

Ajo ka shpenzuar më shumë se 100 mijë euro në kirurgji palastike për të “përsosur” fizikun e saj.

Dhe Chloe Khan ka treguar rezultatet e punës së saj të vështirë, përmes një imazhi të publikuar në rrjetet sociale të dielën, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Ylli I “Big Brother”, ka ekspozuar format e saj vrasëse me një kotum të zi banje, me të cilin dukej më shpërthyese se kurrë.

Fokusi Ii24-vjeçares, ishte gjoksi i saj, i cili duket sikur do t’i pëlcas./BS

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat