28 vjeçarja shfaqet seksi në të zeza - Bota Sot
28 vjeçarja shfaqet seksi në të zeza

Bota e Yjeve

28 vjeçarja shfaqet seksi në të zeza

Nga: Bota sot Më: 28 gusht 2017 Në ora: 20:58
Frankie Essex

Ajo ka treguar se është në luftë me depresionin, pasi la palestrën dhe fitoi disa kilogramë.

Por, ish anëtarja e TOWIE, Frankie Essex tregoi format e saj mjaft seksi, gjatë pushimeve në Portugali të dielën, përcjell Bota sot.

28 vjeçarja dukej e pabesueshme në bikini njëpjesësh të zi, në të cilin shkruante: “Pushtoni nga brenda”./BS/

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat