Bikini mezi ia mban gjoksin shpërthyes - Bota Sot
Bikini mezi ia mban gjoksin shpërthyes

Bota e Yjeve

Bikini mezi ia mban gjoksin shpërthyes

Nga: Bota sot Më: 28 gusht 2017 Në ora: 23:03
Jess Impiazzi

Ajo mori famën më të madhe gjatë paraqitjes së figurës së sa seksi trupore në  Ex On The Beach.

Dhe Jess Impiazzi vazhdon të ekspozojë hiret e saj trupore, derisa u shfaq në një pishinë gjatë pushimeve në Spanjë, të hënën, përcjell Bota sot.

Modelja 27 vjeçarja kishte veshur bikini të zi, në të cilat ekspozoi linjat për zili, por ishte gjoksi ai që mori më shumë vëmendje, pasi mezi ia mbante bikini./BS/

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat