Cullak në shtrat: Kur zhvishet një nga femrat më seksi në botë - Bota Sot
Cullak në shtrat: Kur zhvishet një nga femrat më seksi në botë

Bota e Yjeve

Cullak në shtrat: Kur zhvishet një nga femrat më seksi në botë

Më: 29 gusht 2017 Në ora: 16:50
Emily Sears

Pak femra janë si Emily Sears, e cila e di shumë mirë që është shumë seksi dhe di të marrë poza fenomenale.

Kjo nuk do të thotë që ajo s'prek në tokë - ajo thjesht di t'i trullosë meshkujt lehtësisht me fotografitë që i publikon në llogarinë e saj në Instagram.

Përveç fotove që i realizon vetë, bukuroshja nga Australia pozon edhe për fotografë të ndryshëm, të cilët i realizojnë sete të mrekullueshme fotografish.

Ajo është dukur e mrekullueshme teksa ka pozuar me fare pak rroba - e madje edhe cullak - për disa orë për Gregorio Campos. 

Mos vet sa shumë do të jetë lodhur fotografi duke ia bërë fotot... Shumë punë e vështirë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat