Kim ngrit temperaturat, shfaqet seksi në bikini - Bota Sot
Kim ngrit temperaturat, shfaqet seksi në bikini

Bota e Yjeve

Kim ngrit temperaturat, shfaqet seksi në bikini

Nga: Bota sot Më: 31 gusht 2017 Në ora: 14:12
Kim Kardashian

Ajo është e njohur për selfiet e saj seksi.

Dhe Kim Kardashian dukej tejet e nxehtë në foton që ka ri-publikuar në llogarinë e saj në Instagram, një foto e bërë para 3 vitesh, përcjell Bota sot.

36 vjeçarja shihet e shtrirë pranë një pishine, e veshur në bikini ngjyrë nude, duke treguar gjoksin shpërthyes dhe barkun e sheshtë.

Nëna e dy fëmijëve ka ngritur temperaturat me këtë foto./BS/

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat