Delilah Belle Hamlin, në hapat e së motrës - Bota Sot
Delilah Belle Hamlin, në hapat e së motrës

Bota e Yjeve

Delilah Belle Hamlin, në hapat e së motrës

Nga: Bota Sot Më: 22 qershor 2018 Në ora: 09:27
Delilah Belle Hamlin

Ajo është nga një familje e njohur e showbizit dhe e biznesit. Babai i saj është aktori i njohur Harry Hamlin, po ashtu edhe nëna e saj është aktorja Lisa Rinna, ndërsa motra e saj është modele Amelia.

Por, tani Delilah Belle Hamlin i ka hyrë rrugës së showbizit.

Ajo të mërkurën ka ecur në pasarelen e modës në Los Angeles, shkruan "Bota sot".

Ajo ka sfiluar me dy herë me bikini  të ndryshëm për Frankies Bikini's.

Pjesë e këtij show të modës ishin edhe dy modelet Kara Del Toro, dhe Faith Schroder.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera