Femra më seksi si një kukull e vërtetë, ja si pozon - Bota Sot
Femra më seksi si një kukull e vërtetë, ja si pozon

Bota e Yjeve

Femra më seksi si një kukull e vërtetë, ja si pozon

Më: 5 korrik 2018 Në ora: 06:50
Daphne Joy

Daphne Joy, apo ylli i rrjetit social Instagram çdo ditë e më tepër zbukurohet. Ajo thjeshtë ka nevojë për pak  rregullim të flokëve apo grim dhe duet si një kukull e vërtetë.

Kësisoj duket edhe këtë herë, e veshur shumë hapur madje duke ekspozuar shumë edhe gjoksin dhe këmbët.

Sigurisht Dpahne ka punuar shumë për këto linja trupore, duke mos u larguar thuajse asnjëherë nga palestra.

Image
Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera