Modelja nxjerr këmbë e gjoks pa sytjena - Bota Sot
Modelja nxjerr këmbë e gjoks pa sytjena

Bota e Yjeve

Modelja nxjerr këmbë e gjoks pa sytjena

Nga: Bota sot Më: 11 korrik 2018 Në ora: 15:47
Lilly Becker

Ajo së fundmi është ndarë nga tenisti Boris Becker pas nëntë vjet martesë.

Por, Lilly Becker, është shfaqur e qeshur derisa ishte nisur për një ndejë në Londër të martën, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Modelja 42-vjeçare nxori në pah trupin e saj joshës me një fustan elegant saten, me të cilin tregoi këmbët dhe gjoksin seksi pa sytjena./BS

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera