Tre gjeneratat e familjes së Kim Kardashian, secila më në formë se tjetra - Bota Sot
Tre gjeneratat e familjes së Kim Kardashian, secila më në formë se tjetra

Bota e Yjeve

Tre gjeneratat e familjes së Kim Kardashian, secila më në formë se tjetra

Më: 12 korrik 2018 Në ora: 07:00
Kim Kardashian

Kim Kardashian komentohet shumë për pamjen, e si e tillë edhe për të bijën, North West pritet të duket si e ëma.

Por se kjo është e sigurt, nuk kemi edhe shumë dyshime. Pasi siç ka thënë edhe Kim në këtë aspekt ndikojnë gjenet.

Në fotografinë e fundit të publikuar një Kim e shohim në shoqërinë e nënës dhe të bijë së saj, ku edhe nëna e Kim duket shumë mirë për moshën që ka.

Image
Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera