Shkëlqen Rosie, shfaqet përplot stil - Bota Sot
Shkëlqen Rosie, shfaqet përplot stil

Bota e Yjeve

Shkëlqen Rosie, shfaqet përplot stil

Nga: Bota sot Më: 12 korrik 2018 Në ora: 14:11
Rosie Huntington-Whiteley

Ajo është ish modele e Victoria’s Secret, e cila së fundmi ka filluar biznesin e saj të bukurisë Rose Inc.

Dhe, e njohur për stilin e saj si në pistë të modës ashtu edhe jashtë saj, Rosie Huntington-Whiteley nuk zhgënjeu as të mërkurën, derisa doli me miq, përcjell Bota sot.

Bukuroshja 31 vjeçare dukej mahnitëse në Beverly Hills, e veshur përplot stil./BS/

Image
Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera