Vlora & Kaltrina me modelen sexy, tashmë imazh i brendit V&K - Bota Sot
Vlora & Kaltrina me modelen sexy, tashmë imazh i brendit V&K

Bota e Yjeve

Vlora & Kaltrina me modelen sexy, tashmë imazh i brendit V&K

Maksim Gjokaj Nga Maksim Gjokaj Më 13 korrik 2018 Në ora: 00:45
Modelja

Vajza që shihni në foto është modelja më seksi në Kosovë dhe natyrisht se mjaft e kërkuar kudo.

Po flasim për Marigona Krasniqi ku ne mësojmëë se ajo tashmë është imazhi i brendit V&K apo disenjatorëve të njohura Vlora&Kaltrina të cilat kanë zgjedhur topmodelen për të reklamuar veshjet e tyre.

Dy motrat shumë të famshme disenjatore shpesh herë i kemi parë të bashkëpunojnë me disa prej emrave të këngëtareve tona, por këtë herë koleksioni i findit prezantohet bukur nga bukoroshja me linjat perfekte.BS

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...