Emily Ratajkowski, e ëmbël dhe e zhveshur para kamerës - Bota Sot
Emily Ratajkowski, e ëmbël dhe e zhveshur para kamerës

Bota e Yjeve

Emily Ratajkowski, e ëmbël dhe e zhveshur para kamerës

Nga: Bota sot Më: 16 korrik 2018 Në ora: 13:57
Emily Ratajkowski

Modelja Emily Ratajkowski ka fituar një rol në videon e diskutuar të Robin Thicke, për tu paraqitur më pas të dielën në plazh përsëri.

Modelja amerikane dhe aktorja ka treguar trupin e saj me një palë bikine leopardi, derisa qëndronte në qytetin bregdetar Encinitas.

E shtrirë në një peshqir, Emliy i dha kamerës një shikim të bukur dhe nëj postim në Instagram, për ta ndarë me 18 milionë ndjekësit e saj./BS

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera