Taylor ekspozon këmbët e gjata seksi - Bota Sot
Taylor ekspozon këmbët e gjata seksi

Bota e Yjeve

Taylor ekspozon këmbët e gjata seksi

Nga: Bota sot Më: 18 korrik 2018 Në ora: 22:06
Taylor Swift

Turneu i saj Reputation po merr komente të shumta nga fansa dhe kritikë.

Dhe Taylor Swift  e shijoi një moment pushim, derisa u kthye në shtëpi në New York të mërkurën, përcjell Bota sot.

Ylli 28 vjeçar u shfaq përplot stil në rroba sportive, derisa ekspozoi këmbët e gjata seksi./BS/

Image
Image
Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera