Kate Upton, tejet joshëse në të brendshme nude - Bota Sot
Kate Upton, tejet joshëse në të brendshme nude

Bota e Yjeve

Kate Upton, tejet joshëse në të brendshme nude

Nga: Bota sot Më: 23 korrik 2018 Në ora: 13:56
Kate Upton

Ajo ka njoftuar se është në pritje të fëmijës së saj të parë me burrin Justin Verlander.

Dhe Kate Upton është shfaqur e mahnitshme në reklamën për brendin italian të të brendshmeve Yamamay, përcjell Bota sot.

Ylli 26 vjeçar ka pozuar para kamerës në të brendshme ngjyrë nude, duke treguar gjoksin bombastik.

Ajo duket tejet joshëse./BS/

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera