Pushimet e dhjeta për këtë vit, Tamara e lumtur pranë familjes - Bota Sot
Pushimet e dhjeta për këtë vit, Tamara e lumtur pranë familjes

Bota e Yjeve

Pushimet e dhjeta për këtë vit, Tamara e lumtur pranë familjes

Nga: Bota sot Më: 8 gusht 2018 Në ora: 15:48
Tamara Ecclestone

Si një milionere e Formula 1, ajo ka shijuar vetëm gjatë këtij viti dhjetë palë pushime.

Të martën Tamara Ecclestone, është parë duke u kënaqur në Majorca me burrin e saj Jay Rutland dhe vajzën Sophia, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

34-vjeçarja ka treguar format e bujshme me bikini dy-copëshe, derisa shihej duke luajtur me të bijën 4-vjeçare në pishinë./BS

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...