“Dailymail” shkruan për ardhjen e Dua Lipës në Prishtinë - Bota Sot
“Dailymail” shkruan për ardhjen e Dua Lipës në Prishtinë

Bota e Yjeve

“Dailymail” shkruan për ardhjen e Dua Lipës në Prishtinë

Nga: Bota Sot Më: 9 gusht 2018 Në ora: 09:50
Dua Lipa

Për ardhjen e Dua Lipës në Prishtinë ka shkruar edhe tabloidi i njohur britanik “Dailymail”.

Të mërkurën Dua Lipa është paraqitur  me një veshje të mrekullishme derisa  zbriti nga aeroplani privat në Prishtinë.

Duas, i është bashkangjitur në aeroplan motra e saj Rina dhe e dashura e tij Isaac Carew.

Dua Lipa pritet të paraqitet  në festivalin Sunny Hill, i cili organizohet nga babai i saj në Prishtinë prej 10-12 gusht, shkruan “Dailymail”.

Këngëtarja e hitit “One Kiss” është mirëpritur  nga fansat e saj me një buqetë me trëndafila të kuq, shkruan "Bota sot".

Ndërsa po udhëtonte drejt Kosovës, Dua  ka  dokumentuar kohën e saj në aeroplan duke publikuar në rrjetet e saja sociale.

Po, ashtu “Dailymail” shkruan  edhe për incidentin e Dua Lipës me linjën e avionëve “United Airlines” të cilët kishin refuzuar të japin ushqim pa arra, pasi që motra e saj Rina është alergji nga ato.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...