E bukur dhe me stil, Caroline ekspozon këmbët seksi - Bota Sot
E bukur dhe me stil, Caroline ekspozon këmbët seksi

Bota e Yjeve

E bukur dhe me stil, Caroline ekspozon këmbët seksi

Nga: Bota sot Më: 10 gusht 2018 Në ora: 17:21
Caroline Flack

Caroline Flack u shfaq e bukur dhe përplot stil të premten mbrëma në Londër, derisa prezantoi eventin Love Island Live në ExCel.

Prezantuesja televizive 38 vjeçare e cila është në lidhje dhe ndarje njëkohësisht me ish të fejuarin Andrew Brady, nuk mund të dukej më e lumtur, derisa bënte prezantimin në skenë, përcjell Bota sot.

Ajo ekspozoi këmbët e gjata seksi dhe dukej për mrekulli./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...