Zeshkanja 'seksi' në fustan të kuq - Bota Sot
Zeshkanja 'seksi' në fustan të kuq

Bota e Yjeve

Zeshkanja 'seksi' në fustan të kuq

Nga: Bota sot Më: 11 gusht 2018 Në ora: 14:14
Nicole Scherzinger

Ajo është e njohur për stilin e saj të lehtë.

Dhe Nicole Scherzinger, 40 vjeqare nuk zhgënjeu as kur u paraqit në tapetin e kuq të mbrëmjes gala të UNICEF-it në Porto Cerva, të premten mbrëma.

Ish ylli i Pussy Cat Doll tregoj trupin e saj mahnitës me një fustan dy pjesësh ngjyrë të kuqe./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...