Java e Modës në Turqi, ja si janë veshur aktoret turke në eventin e madh - Bota Sot
Java e Modës në Turqi, ja si janë veshur aktoret turke në eventin e madh

Bota e Yjeve

Java e Modës në Turqi, ja si janë veshur aktoret turke në eventin e madh

Më: 13 shtator 2018 Në ora: 23:51
Elcin Sangu

Këto ditë në Stamboll ka nisur eventi i madh i modës, i cili ka bërë bashkë personazhe të njohur të ekranit.

Krahas modeleve, këngëtarëve dhe stilistëve, të pranishëm kanë qenë edhe aktoret turke. Të veshura plot stil ato kanë tërhequr shumë vëmendje në eventin e madh.

Stilistët e tyre personalë janë kujdesur që aktoret të duken bukur në çdo detaj dhe thuajse nuk dallojnë nga modelet që parakaluan në pasarelë.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera