E bronztë, Lady Gaga shkëlqen në premierën e filmit - Bota Sot
E bronztë, Lady Gaga shkëlqen në premierën e filmit

Bota e Yjeve

E bronztë, Lady Gaga shkëlqen në premierën e filmit

Nga: Bota sot Më: 25 shtator 2018 Në ora: 11:54
Lady Gaga

Lady Gaga ka marrë pjesë në premierën e filmit A Star Is Born në Los Angeles, të hënën mbrëma.

Aktorja 32 vjeçare që quhet Stefani Joanne Angelina Germanotta, shkëlqeu në një fustan të gjatë të bronztë në tapetin e kuq të Shrine Auditorium, përcjell Bota sot.

Gaga në film luan përkrah aktorit Bradley Cooper.

Me grim dhe flokët e valëzuara, Lady Gaga mori gjithë vëmendjen në këtë premierë./BS/

Image
Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera