Chloe ekspozon të pasmet gjigante në rrugë - Bota Sot
Chloe ekspozon të pasmet gjigante në rrugë

Bota e Yjeve

Chloe ekspozon të pasmet gjigante në rrugë

Nga: Bota sot Më: 19 tetor 2018 Në ora: 15:04
Chloe Ferry

Ajo së fundmi ka treguar se do të ndalet që të bëjë operacione, pasi ka shpenzuar më shumë se 50 mijë dollarë në operacione plastike që kur mori famën në Geordie Shore.

Dhe Chloe Ferry tregoi të pasmet e saj të arritura përmes kirurgjisë plastike, derisa u pa të enjten në Newcastle me të dashurin e saj 23 vjeçar Sam Gowland, përcjell Bota sot.

23 vjeçarja bionde ishte veshur me tuta dhe tregoi të pasmet gjigante./BS/

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera