Gëzuar ditëlindjen Kim Kardashian! - Bota Sot
Gëzuar ditëlindjen Kim Kardashian!

Bota e Yjeve

Gëzuar ditëlindjen Kim Kardashian!

Më: 22 tetor 2018 Në ora: 00:12
Kim Kardashian mbushi 38 vjeç të dielën.

Kim Kardashian po ndjehet e rrethuar nga dashuria.

Teksa ajo mbushi 38 vjeç të dielën, familja e saj mbushën rrjetet sociale me urime të shumta për ditelindjen e Kim.

“Gëzuar ditëlindjen e ëmbla Kimberly”, shkroi Khloe Kardashian në Instagram, duke e shoqëruar urimin me fotografi të saj me të motrën.

“Ke qenë modeli që kam ndjekur në jetën time. Për mua je një ‘Super Woman”, shkroi ajo.

Më herët edhe bashkëshorti i Kim, Kanye West i nisi asaj lule si dhe i dedikoi një serenatë me mesazhin “Të dua ty dhe familjen tonë”’.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera