Bikini dhe vetëm bikini! 5 vajzat VIP shqiptare që në Instagramin e tyre është gjithmonë verë - Bota Sot
Bikini dhe vetëm bikini! 5 vajzat VIP shqiptare që në Instagramin e tyre është gjithmonë verë

Bota e Yjeve

Bikini dhe vetëm bikini! 5 vajzat VIP shqiptare që në Instagramin e tyre është gjithmonë verë

Më: 14 nëntor 2018 Në ora: 22:21
Dorina, Oriola dhe Vildane

Instagrami është kthyer në rrjetin social më të përdorur nga të gjithë dhe sidomos për vip-at. Të gjithë ata që kanë një profil në këtë media sociale janë në luftë të vazhdueshme për të qenë personat më të ndjekur.

Sot në emisionin “Fun Day” me moderatoren Fatma Methasanin është folur për ato personazhe publike që postojnë foto në Instagram vetëm me bikini dhe të krijojnë përshtypjen sikur është gjithmonë verë.

Nëse do të bësh një udhëtim në Instagramin e këtyre 5 personazheve të show bizz-it, gjëja e parë që të bie në sy janë fotot aq të kuruara dhe të bukura në detaj.

Ama këto 5 personazhe kanë dhe një emërues të përbashkët: Instagrami i tyre është gjithmonë verë dhe fotot e tyre janë pothuajse me bikini:

Image
1. Oriola Marashi
Image
2. Vildane Zeneli
Image
3. Dorina Gegici
Image
4. Morena Taraku
Image
5. Fjolla Morina
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...