Braziliania atraktive tregon çfarë di për motorin - Bota Sot
Braziliania atraktive tregon çfarë di për motorin

Bota e Yjeve

Braziliania atraktive tregon çfarë di për motorin

Më: 20 nëntor 2018 Në ora: 19:31
Erika Grey

Erika Grey është emri i një seks-bombe braziliane që ndiqet pothuajse nga një milion njerëz në Instagram.

Ajo merret me modelimin dhe fitnes, dhe në një mënyrë shumë seksi promovon jetën e shëndetshme.

Përveç modelimit dhe fitnesit, kjo braziliane tërheqëse merret edhe me motorë dhe vetura të shpejta.

Kohët e fundit, ajo befasoi tifozët e saj me një video të nxehtë me motor.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera