Çfarë po ndodh me flokët e Luanës? Moderatorja ndryshon sërish look dhe fansat u bënë lëmsh - Bota Sot
Çfarë po ndodh me flokët e Luanës? Moderatorja ndryshon sërish look dhe fansat u bënë lëmsh

Bota e Yjeve

Çfarë po ndodh me flokët e Luanës? Moderatorja ndryshon sërish look dhe fansat u bënë lëmsh

Më: 13 dhjetor 2018 Në ora: 11:53
Luana Vjollca

Kohët e fundit, moderatorja e njohur Luana Vjoillca ka vendosur që të eksperimentojë me pamjen e saj.

Nga bionde, Luana bëri flokët ngjyrë të zezë, duke i lënë të gjithë fansat e saj pa fjalë. Por nuk kaloi shumë kohë dhe moderatorja bëri ndryshimin e radhës ku u shfaq me flokë të kuqe.

Nga e kuqja, Luana vendosi që të rikthehej sërish në bionde. Në këtë mënyrë ajo i ka bërë të gjithë ndjekësit konfuzë, duke pyetur se cilët janë flokët origjinalë të moderatores.

Ndërkohë së fundmi, Luana duke se ka hequr dorë nga extension dhe tregoi modelin e flokëve të shkurtër platin.

Ka qenë këngëtari Meda ai që ka publikuar një foto në “Instagram”, ku shfaqet së bashku me moderatoren që ka flokët e shkurtër.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...