Fytyrat e tifozëve të Anglisë pasi Kroacia ua ‘prishi ëndrrën’ - Bota Sot
Fytyrat e tifozëve të Anglisë pasi Kroacia ua ‘prishi ëndrrën’

Botërori 2018

Fytyrat e tifozëve të Anglisë pasi Kroacia ua ‘prishi ëndrrën’

Më: 12 korrik 2018 Në ora: 00:28
Fytyrat e tifozëve të Anglisë

Kroacia kaloi në finale të Kupës së Botës pasi mposhti Anglinë me rezultat 2-1.

Humbja për anglezët ishte shumë e dhimbshme pasi ishin shumë afër momentit të shumëpritur.

Ata e përjetuan rëndë këtë dhe kjo shihej shumë mirë në fytyrat e tyre të mrrolura.

Më poshtë janë disa fotografi të tifozëve anglez nëpër vende të ndryshme.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera