Trofeu i botërorit sapo ka arritur në Luzhniki

Botërori 2018

Trofeu i botërorit sapo ka arritur në Luzhniki

Më: 15 korrik 2018 Në ora: 14:51
Trofeu i botërorit

Finalja e Kampionatit Botëror do të zhvillohet sot nga ora 17:00 në mes të Francës dhe Kroacisë.

Këto dy skuadra do të luftojnë deri në fund për ta marrë trofeun e famshëm.

Trofeu është i gatshëm dhe është sjellë në stadiumin ‘Luzhniki’ në Moskë, ku do të zhvillohet finalja e madhe.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat