Era Istrefi e ‘kall’ Rusinë, e bën shqiponjën në mes të Moskës

Botërori 2018

Era Istrefi e ‘kall’ Rusinë, e bën shqiponjën në mes të Moskës

Më: 15 korrik 2018 Në ora: 20:09
Era Istrefi

Këngëtarja Era Istrefi, pas performancës së saj në hapjen e Botërorit “Rusia 2018”, ka bërë shqiponjën me duar.

Pas Granit Xhakës e Xherdan Shqirit, edhe Era Istrefi e ka bërë shqiponjën me duar.

Ajo e ka postuar këtë fotografi në profilin e saj zyrtar në rrjetin social “Instagram”.

“Mirënjohje për të gjithë. Dashuri për të gjitha kombet!”, ishte mbishkrimi i fotografisë.

Era mori mjaft komente dhe përkrahje nga shqiptarët për këtë gjest.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat