Ja imazhet që po bëjnë xhiron e rrjetit pak pas finales së Botërorit…

Botërori 2018

Ja imazhet që po bëjnë xhiron e rrjetit pak pas finales së Botërorit…

Më: 15 korrik 2018 Në ora: 21:12
Keto imazhe jane duke bere xhiron e botes

Franca arriti të fitojë Kupën e Botës këtë vit për të dytën herë në historinë e saj, pasi mposhtën 4-2 Kroacinë.

Menjëherë pas vërshëllimës finale të arbitrit, festa nisi e çmendur në fushë e jashtë saj, e cila papritur u shoqërua edhe nga një shi i lehtë në “Luzhniki Stadium”.

Por duket se i vetmi që ishte përgatitur mirë për surprizat e motit ishte Presidenti rus Vladimir Putin, i cili u pa të ruhej me çadër nga badigardët e tij.

Ndersa dy lideret e tjere, Presidenti i Frances dhe ajo e Kroacise, kane festuar ne shi, duke mos e vrare mendjen. Keto imazhe jane duke bere xhiron e botes dhe perdoruesit e rrjetit social Twitter e kane komentuar gjeresisht kete gjest.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat