Dikur kampione e çiklizmit, sot thuajse i ka hequr krejt rrobat, i ka çartur fansat!

Çiklizëm

Dikur kampione e çiklizmit, sot thuajse i ka hequr krejt rrobat, i ka çartur fansat!

Nga: K.Goca Më: 25 shtator 2021 Në ora: 15:08
Dikur kampione e çiklizmit, sot thuajse i ka hequr krejt rrobat, i ka çartur fansat!

Ish –kampionja e Sllovakisë në çiklizëm, Lucija Javorçekova, shumë shpejt arriti të bëhet një nga sportistet më të njohura në këtë vend. 

Pas një sërë suksesesh, ajo vendosi vite më parë të linte sportin dhe të merrej me modelim, e cila është më se e suksesshme.

Ajo ka qenë pjesë e shfaqjeve të shumta të modës dhe shpesh publikon fotot e saj në rrjetet sociale.

Image

Në pjesën më të madhe,

ajo është e zhveshur, provokuese, e cila ka fituar një numër të madh të ndjekësve në Instagram.

Gjegjësisht, ajo ndiqet nga pothuajse 2.100.000 fansa në të gjithë botën.

Image

Për më tepër, ajo ndan këshilla për të mbajtur formë përmes "stories" në Instagram. Shumë nga fansat e saj theksojnë se ata ndjekin fjalë për fjalë atë që thotë Lucia e bukur.

Image

Sllovakja shkaktoi një "bum" të vërtetë në rrjetet sociale dhe pse kaq shumë njerëz e ndjekin atë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat