Ja çfarë dënimi mori shqiptari që kishte goditur për vdekje motoristin në Itali - Bota Sot
Ja çfarë dënimi mori shqiptari që kishte goditur për vdekje motoristin në Itali

Diaspora

Ja çfarë dënimi mori shqiptari që kishte goditur për vdekje motoristin në Itali

Më: 12 janar 2020 Në ora: 09:29
Foto ilustrim

Një 40 vjeçar shqiptar në Itali u dënua me 7 vite burg pasi kishte shtypur me makinë një shtetas rumun.

Naim Xhumari po drejtonte automjetin e tij në gjendje të dehur dhe kundravajtje kur aksidentoi 24 vjeçarin Davide Marasco i cili po udhëtonte me motor në qendër të Romës.

Ngjarja e rëndë kishte ndodhi në 27 maj 2019 në rrugën Casilina.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat