Tronditëse: Humbin jetën babai dhe vajza 6 muajshe nga Deҫani

Diaspora

Tronditëse: Humbin jetën babai dhe vajza 6 muajshe nga Deҫani

Nga: H.O. Më: 29 nëntor 2020 Në ora: 20:00
Elvisi dhe Luana

Kanë humbur jetën babai (Elvis Agim Muҫaj) dhe foshnja gjashtë muajshe (Luana) në një aksident fatal.

Aksidenti ka ndodhur në Gjermani, ndërsa viktimat vijnë nga fshati Lluka e Epërme në komunën e Deҫanit.

Për këtë aksident tronditës ka njoftua përmes Facebook-ut, Rasim Selmanaj.

Ai iu ka shprehur ngushëllime familjes dhe gjithë farefisit.

Postimi i plotë:

Lajmë tronditës,

...në një aksident trfiku tragjikisht kan humbur jetën i riu nga Lluka e Epërme, Elvis (Agim) Muçaj dhe vajza  e tij Luana 6 muajshe.

Në këto momente të vështira bashkëndjejmë dhembjen me familen Muçaj.

Ngushëllime famijës Muçaj,miqëve e farefisit.

RS

Lajmë tronditës, ...në një aksident trfiku tragjikisht kan humbur jetën i riu nga Lluka e Epërme, Elvis (Agim) Muçaj...

Posted by Rasim Selmanaj on Sunday, 29 November 2020
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat