Policia italiane arreston tre shqiptarë, sherr në lokal - Bota Sot
Policia italiane arreston tre shqiptarë, sherr në lokal

Diaspora

Policia italiane arreston tre shqiptarë, sherr në lokal

Më: 25 dhjetor 2018 Në ora: 17:08
Ilustrim

Tre shtetas shqiptarë janë arrestuar nga policia italiane mbrëmjen e djeshme.

Duke iu referuar mediave italiane bëhet me dije se tre shqiptarë 27-vjeçari Rroshtak Dede, 52-vjeçarin Fabrizio Argento dhe 37-vjeçari Toma Rrok, në gjendje të dehur kanë shkaktuar tensione dhe panik në një lokal nate.

Ndërhyrja e karabinierëve është dashur rreth orës 23: 30, ku këta tre persona në  gjendje të dehur kanë nisur një sherr në një lokal nate. Menjëherë pas ngjarjes ata janë arrestuar dhe më vonë janë liruar nga forcat e policisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera