Edhe një person tjetër mbytet në plazhin e Durrësit - Bota Sot
Edhe një person tjetër mbytet në plazhin e Durrësit

Durrësi

Edhe një person tjetër mbytet në plazhin e Durrësit

Më: 24 qershor 2019 Në ora: 15:04
Ilustrim

Një tjetër person ka humbur jetën në bregdetin shqiptar. Raportohet se një pushues i moshës 60-vjeçare është mbytur në plazhin e Durrësit.

Ngjarja ka ndodhur pranë shtëpisë së pushimit të Ministrisë së Brendshme, në zonën e Plepave.

Pak minuta më parë është nxjerrë nga uji trupi i pajetë i 60-vjeçarit. Identiteti i të ndjerit nuk bëhet me dije ndërkohë që trupi po transportohet drejt morgut, transmeton Shekulli.

Vlen për t’u theksuar që kjo është viktima e dytë brenda 24 orësh në Durrës. Sot në mëngjes u nxor i pajetë nga ky plazh 31-vjeçari Doland Molla, i zhdukur mesditën e djeshme.

Ndërkohë një 18-vjeçar është zhdukur dje në plazhin “Rana e Hedhun” në Shëngjin dhe dyshohet të jetë mbytur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat