Aksident në autostradën Durrës-Tiranë, një i plagosur - Bota Sot
Aksident në autostradën Durrës-Tiranë, një i plagosur

Durrësi

Aksident në autostradën Durrës-Tiranë, një i plagosur

Më: 8 shkurt 2020 Në ora: 15:59
Foto

Një aksident automobilistik ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën Durrës-Tiranë pranë Shën vlashit.

Si pasojë i përplasjes së një motoçiklete me një automjet tip Land Rover ka mbetur i lënduar drejtuesi i motoçikletës.

Ai është dërguar në spital ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën dhe po merr mjekimin e parë, ndërsa policia rrugore në vendngjarje po punon për zbardhjen e rrethanave.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat