Durrës/ S’gjendet prej ditësh peshkatari 53-vjeçar, operacionet e kërkim-shpëtimit pa rezultat

Durrësi

Durrës/ S’gjendet prej ditësh peshkatari 53-vjeçar, operacionet e kërkim-shpëtimit pa rezultat

Më: 5 mars 2020 Në ora: 16:04
Foto ilustrim

Edhe ditën e sotme kanë vijuar operacionet e kërkim-shpëtimit, por pa rezultat, për një peshkatar 53-vjeçar që dyshohet se ka humbur jetën më 1 mars në bregdetin e Durrësit.

Ardian Mërkuri kishte dalë në det së bashku me mikun e tij, 48-vjeçarin Ilir Bardheti me një pedalon, i cili është përmbysur për shkak të dallgëve. Pas ndërhyrjes së familjarëve dhe forcave të policisë është bërë e mundur nxjerrja vetëm e 48-vjeçarit Bardheti.

Kërkimet në fjalë nisën sot pas një telefonate në sallën operative, por ende nuk ka asnjë shenjë prej tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat