2 persona sfidojnë të ftohtin, bëjnë serf në bregdetin e Durrësit

Durrësi

2 persona sfidojnë të ftohtin, bëjnë serf në bregdetin e Durrësit

Më: 24 janar 2021 Në ora: 14:38
Durrës

Edhe pse gjendje e motit nuk shfaqet e mirë, kjo nuk i ka penguar 2 persona të bëjnë serf në Durrës.

Në bregdetin e gjirit të Durrësit ka arritur në 5 ballë, por siç duket kjo lartësi dallgësh ka qenë një mundësi e mirë për serfistës.

Serfistët janë filmuar ditën e sotme me dërrasat e tyre të serfit dhe me parashuta duke kapur dallgët.

Pamjet:

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat