Moti i mirë rikthen trafikun në Durrës, makina nga Tirana e Kosova për fundjavë në plazh

Durrësi

Moti i mirë rikthen trafikun në Durrës, makina nga Tirana e Kosova për fundjavë në plazh

Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 11:40
Durrës

Moti i mirë dhe ngritja e temperaturave ka bërë që qytetarët ti drejtohen bregdetit.

Kryeqytetasit por qytetarë të shumtë nga Kosova, për shkak dhe të afërsisë fizike, zgjedhin Durrësin për pushime ditore.

Kjo ka sjellë ngarkesë trafiku në rrugën e Plazhit.

Image

Pamjet:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat