Nënshkruhet marrëveshja në mes Devolli Corporation dhe Shell - Bota Sot
Nënshkruhet marrëveshja në mes Devolli Corporation dhe Shell

Ekonomi

Nënshkruhet marrëveshja në mes Devolli Corporation dhe Shell

Më: 30 korrik 2019 Në ora: 11:38
Foto

Është nënshkruar një marrëveshje bashkëpunimi në fushën e furnizimit me produktet e Prince Kafes dhe në mes përfaqësuesve të kompanisë Devolli Corporation dhe të kompanisë Shell.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...